פרמן שלמה, יו"ר אגודת אמני אשדודביום חמישי 19.10.2017 בשעה 19:30 תיפתח בגלריה "דואט"  בקניון "עופר לב אשדוד" תערוכת "יחד".

אוצרת התערוכה: מירי גרינבאום.

"יחד" היא תערוכה קבוצתית של אמני אשדוד אשר התקבלו לשורות האגודה בשנת 2017 .

מידי שנה, כחלק ממסורת ארוכת שנים, עורכת אגודת אמני אשדוד תערוכה לכבוד האמנים אשר התקבלו באותה שנה לשורותיה. השנה יציגו בתערוכה 33 אמנים – עולם ומלואו של יצירות ייחודיות בציור ופיסול.

Anna Dubicki

מטרת התערוכה להביא לידי ביטוי מצד אחד את קולם האישי של האמנים תוך כדי שהיא פורשת מנעד רחב של אופני יצירה ותפישות אומנותיות מגוונות ומצד שני לחזק קולם המשותף של אמני אשדוד וליצור מצע דינאמי ומפרה לחילופי רעיונות אמנותיים. "יחד" היא תערוכה מגוונת ועשירה הפותחת צוהר לגוון הפנימי של כל אמן, למקורות יצירתו ולדרכו האמנותית.

 

Inbar Hirschfeld      Avner Suissa

 

כל יצירה משקפת את תמצית עולמו, הווייתו וחייו של האמן אשר הצליח לנסח בחומר, בדימוי, בצבע ובקו את השקפת עולמו. תמצאו בה מגוון רחב של סגנונות וגישות אמנותיות והן שימוש בטכניקות שונות, עושר בצבעים ובצורות.

וויליאם פולקנר אמר "מטרתו של כל אמן היא לעצור רגש חי באמצעים מלאכותיים לקבע אותו כך שמאה שנה מאוחר יותר, כאשר זר יתבונן בו, הרגש  אותו עצר האמן יתעורר לחיים" המבקרים בתערוכה ייגלו בכניסתם לגלריה את אותו רגששכל אחד מהאמנים עצר  ביצירתו.

 

Sabine Cohen

 

האמנים המשתתפים בתערוכה: אוזנה סוזי, אורלב ילנה, אוקרט רחל, אטיאס ציונה, אלקין אנה, אמסלם ג'ורג'ט, ברימן אלבירה, גולד יוליה, גואטה דניאלה, דוביצקי אנה, הזיזה גי, הירשפלד ענבר, זולטי ציפי, זסלבסקי דניאל, יעקובי בנימין\ כהן סבין, כספית לינדה, לוי יעל, לורן אליזבט, מירושניק מרק, מלכה עליזה, מושינסקי רינה, נתן יעל, סויסה אבנר, עוגן יראת מזל, פוגל שוש, פפירבוך שרית, פקין ילנה, צדקה יעל, צ'וני אנסטסיה, קררן אור ריקי, שלח מאיר, שמעוני אלכס.


Zipi Zolty   Yael Levy

 

אוצרת התערוכה: מירי גרינבאום.

התערוכה בחסות:

ד"ר יחיאל לסרי, ראש העיר אשדוד.
מר בוריס גיטרמן, סגן ראש העיר ויו"ר דירקטוריון החברה העירונית לתרבות ומרכזים קהילתיים.
מר אורן טואיל, מנכ"ל החברה העירונית לתרבות ומרכזים קהילתיים.

הוסף תגובה

לתשומת ליבך תגובות לא הולמות ייחסמו!


קוד אבטחה
רענן