Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
האמן ארתור שיק - לוחם בודד (1894 – 1951)
ההיסטוריה של שטרות ישראל בשלושה כרכים מאת רן פלם
מארק שאגאל וארץ ישראל
קטלוג פתקאות אמצעי תשלום מנייר בישראל
כאשר מדברים על שמחה, תמיד מתכוונים לצבעי הקשת. הם תמיד משמחים את עינינו, את ליבנו, מעלים את רוחנו ונותנים לנו לחזור לילדותנו הרחוקה. שמחת חיים נותנת לנו כוחות. הצבעים לעיתים קרובות עוזרים לנו ברגעים קשים. מרפאים אותנו כאשר מרגישים כובד על נפשנו וכששום דבר, לעינינו לא יכול לעזור. אנה זינגר לא חשבה, שאמנות, שהיא החלה להתעסק בה מגיל 61 כטיפול נפשי לאחר המחלה הקשה, תהפוך למקצוע שלה, תהיה הכיוון העיקרי בחייה. 
 
    TB02        TB01
  
 אנה עברה עברה תקופה קשה של טיפולים ושיקום אחרי מחלת הסרטן והתחילה לצייר בקורס ריפוי באמנות, כדי להירגע, למצוא שלום ושלווה בתוך עצמה. אבל, להפתעתה, עם הזמן היא הבינה, שהאמנות הביאה אותה לריפוי נפשה ולשמחת חייה. היא התחילה לצייר הרבה, היא נתנה חופש ליצירתיות ולדמיון, לקחה שיעורים פרטיים. היא לא חשבה שמישהו יראה ויעריך את העבודות שלה. היא ציירה לעצמה, לנפשה, לשם ריפוי ולתענוג. מהר אנה הבינה כי מצאה בתוך עצמה מקור שמחה, אשר יכול למלא לא רק אותה, אלא גם יכול לתת אפשרות להתחלק בשמחה זו עם אנשים. במהירה בעיר ידעו עליה והציעו לעשות תערוכה.
 
   TB03 
 
אנה זינגר, ביולוגית וכימאית במקצועה, בארץ משנת 1991, גרה באשקלון, אוטודידקטית, מציירת בסגנון האמנות הנאיבית, אשר מתאפיינת בתמימות וביושר של שפת הביטוי האומנותית. אנה השתתפה בתערוכות פרטיות וקבוצתיות באשקלון. ביוני 2017 עבודתיה תישלחנה לביאנלה הבינלאומי של אמנות נאיבית בפולין. נושאים לעבודתיה אנה זינגר לוקחת מהחיים: מה שרגיש, מה שהדאיג, מה שנזכר. כתוצאה, ציוריה מרשימים בצבעים הזוהרים, באור ובשמחה. עבודתיה מלאות אופטימיות של החיים ונותנות לראות ולהרגיש נוכחות של קשת החיים, צבעי הנפש! 
 
פתיחת התערוכה של אנה זינגר "שמחה: צבעי הנפש" תתקיים ב-7 במאי (יום א') 2017. בלובי בהיכל התרבות מעלה אדומים, בשעה 20:00.
 
התערוכה תוצג עד סוף חודש מאי.
הכניסה חופשית.
 
אוצרת: אירינה סוקול
 
 
קצת מפתיחת התערוכה
הפתיחה עברה באווירה חמה וביתית. נשמעו דבריה של האמנית אנה זינגר ואוצרת התערוכה אירינה סוקול. עיצוב פרחים מדהים ששימח 
את העין והיה מוצב במעמדי ציור נעשה עלי-די המעצבת נטליה וולוגדין. האורחים בפתיחה היו ראש העיר מעלה אדומים מר בני כשריאל וסגן 
ראש העיר מר בוריס גרוסמן. ללא ספק, הדמיון העשיר, הדמויות המעניינות ושילוב הצבעים המדהים לא השאירו את המבקרים אדישים ובלי חוויה. כמעט כל היצירות של אנה הן למכירה.
 

TB07 משמאל לימין: המעצבת, אוצרת התערוכה, ראש העיר מעלה אדומים, אנה ובעלה, סגן ראש העיר ובתה של האמנית

 

 TB06       TB05

 
TB04
 
 
ציורים נבחרים מהתערוכה:
 

תגובות  

0 # צביקה שחם 2019-11-13 12:31
אם זה נאיבי זה מקסים.
תגובה | תגובה עם ציטוט | ציטוט

הוסף תגובה

לתשומת ליבך תגובות לא הולמות ייחסמו!


קוד אבטחה
רענן